м. Хмельницький, вул. Свободи, 48

Пройшла Перша спартакіада нотаріусів України

Послуги

20 вересня 2013 року в Мелітополі (Запорізька область) відбулася Перша спартакіада нотаріусів України, в якій

взяли участь нотаріуси з різних куточків нашої країни, зокрема, Чернігівської, Тернопільської, Херсонської, Волинської,  Полтавської,  Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Донецької,  Рівненської,  Вінницької, Запорізької,  Київської областей та міста Києва.                                   
Урочисте відкриття розпочалося з вітального слова президента Нотаріальної палати України Людмили Миколаївни Павлової, присутність якої надала учасникам впевненості у власних силах та гордості за участь в спартакіаді. Її слова підтримки та благословення настоятеля храму Георгія Побєдоносця отця Максима внесли в атмосферу спартакіади енергетику добра й радісного очікування початку змагань. Краплі святої води додали сил, і спортивний турнір – розпочався.
Змагання з великого тенісу, настільного тенісу, шахів та шашок проходили з неабияким спортивним азартом. Представники нотаріальної спільноти країни, а усього в змаганнях взяли участь 52 особи, з яких 49 – це практикуючі нотарі, і лише троє – помічники та консультанти, боролися за перемогу. Всі турніри проходили в одному спортивному комплексі, тому за грою кожного можна було спостерігати практично одночасно.Вболівальники енергійно підтримували спортсменів. Особливо порадували кияни – вони підготували плакати зі словами підтримки учасникам своєї команди, вигукували римовані бадьорі промовки. Захоплювала своєю оригінальністю й спортивна форма – з листом каштану в чорнильниці.
Доброзичливість учасників, сміх, вигуки тих, хто змагався, професійне суддівство, радість за успіх – така атмосфера панувала на спартакіаді. Вона додавала імпульсу тим, хто сумнівався в своїх силах та не наважувався взяти участь у змаганнях. Та врешті-решт бажання позмагатися узяло верх над власною невпевненістю, і грати починали всі, випробуючи свої сили одразу в декількох видах спорту.
Маса позитивних емоцій, нові знайомства та довгоочікувані зустрічі старих друзів – все це спартакіада. А ще – нові спортивні зірочки, а саме: Анатолій Гречанівський (Тернопільска область), Оксана Хоміч (м. Дніпропетровськ), Юрій Тасун (м. Київ), Світлана Процюк, Володимир Войтов та Ганна Котляр (м. Запоріжжя), Ольга Мозгіна (м. Мелітополь), Сергій Ніколаєнко (м. Чернігів), В’ячеслав Мельник (м. Вінниця), Олег Негра (м. Херсон), Наталія Карнарук (м. Полтава), Дмитро Покинтелиця (м. Донецьк), а також Олександр Соколов, Олександр Рогоза, Світлана Петрова, Павло Крушельницький, Руслана Ричок та Юрій Тасун (м. Київ).
Багатьох спартакіада підштовхнула відновити тренування з шахів, футболу, активніше тренуватися і навіть розпочати займатися тенісом. Звичайно, були переможці і переможені, але якщо спорт не приніс перемоги – це не біда, натомість він подарував нових друзів, що значно важливіше!       
Треба було бачити захоплені очі колег, їхнє бажання займатися спортом, і сподіваюся, для багатьох це стане стилем життя. Серед таких: Володимир Коваленко (м. Чернігів,) Віктор Сторож, (Тернопільська область), Олександр Чубай (Рівненська область), Іван Усік (Волинська область), Надія Спірідович (Полтавська область), Дмитро Сисак (Херсонська область), Людмила Рудик та Галина Рибальчено (Вінницька область), Наталія Процюк та Олена Китаєва (м. Запоріжжя), Михаило Воропай (Херсонська область), Віталій Сєдов (м. Мелітополь), Олександр Димов (м. Миколаїв), Максим Юдін, Тетяна Лабкевич, Олексій Микитченко, Віктор Криворучко, Лариса Вербовська, Вікторія Футуйма та Олена Марседазова (м. Київ).
           
Спробувала свої сили на cпартакіаді й наша футбольна команда, капітан – Борис Кот (м. Дніпропетровськ). Команда зі старими бійцями, вірними футболу і завжди готовими підтримати один одного: Сергій Майшмаз (Донецька область), Олександр Кріль (м. Запоріжжя), Олександр Димов (м. Миколаїв), Дмитро Галієвський (м. Одеса), Валерій Вербовський (м. Київ), а також незмінний воротар й капітан Олімпійської збірної Анатолій Поліщук. Команду поповнили нові гравці: Владислав Чернявський (м. Запоріжжя), Дмитро Покинтеліца (м. Донецьк), Олександр Рогоза та Павло Крушельницький (м. Київ). Спробували свої сили в грі Віктор Сторож та Анатолій Гречанівський (Тернопільська область), Максим Рудюк (м. Київ), Іван Вусик (Волинська область), Володимир Коваленко (м. Чернігів).
Суперник – постійно граюча футбольна команда м. Мелітополя, для них  це був товариський матч, для нас – додаткове тренування. Професіонали поставили гарну оцінку нашій команді. Хоча грати на великому футбольному полі фізично важко, все ж таки гра вдалася на славу.
Спартакіада відбулася завдяки всім учасникам, і, звичайно, членам Комісії з розвитку фізичної культури, спорту, творчості та мистецтв Нотаріальної палати України – Валерію Вербовському, Олені Верповській, Марії Вихрущ, Борису Коту, а також нотаріусові з Мелітополя – Олександру Бєднову, який виявився гостинним господарем, прекрасним організатором та відмінним спортсменом, та його дружині – також нотаріусу – Наталії Бєдновій.
До речі, участь у спартакіаді взяли сім'ї нотаріусів: родина Бєднових - Олександр, Наталія і їхній син Віталій Седов; Світлана Петрова, Віктор Криворучко – приватні нотаріуси м. Києва; Наталія Процюк – завідувачка Першої запорізької державної нотаріальної контори і її дочка Світлана – консультант приватного нотаріуса; Марія Вихрущ – приватний нотаріус Вінницької області та її чоловік – В'ячеслав Мельник, Валерій Вербовський – приватний нотаріус м. Києва і його дружина Лариса Вербовська – приватний нотаріус Херсонської області, Володимир Войтов та Олена Китаєва – приватні нотаріуси м. Запоріжжя, які приїхали на змагання разом зі своєю дев'ятирічною дочкою Людмилою.
Спартакіада закінчилася, а спогади про неї залишаться теплими й радісними. Щасливі обличчя на спільній світлині стануть приємним нагадуванням про найпершу, але вже точно не останню спартакіаду.
 
Голова Комісії з розвитку фізичної культури, спорту, творчості та мистецтва Нотаріальної палати України Ольга Грибанова.
 
Результати Першої спартакіади нотаріусів України
 
20 вересня 2013 року                    м. Мелітополь, Запорізька область

У 2014 році зареєструвати права на нерухоме майно та їх обтяження можна буде за спрощеною процедурою

11 лютого 2014 року набирають чинності нові Порядки: Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень

21 Январь 2014 Подробнее...

Спрощено процедуру державної реєстрації друкованих ЗМІ

Про це йдеться в наказі Міністерства юстиції України № 2623/5 від 12 грудня 2013 року «Про внесення змін до Положення про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації».

17 Январь 2014 Подробнее...

Пройшла Перша спартакіада нотаріусів України

20 вересня 2013 року в Мелітополі (Запорізька область) відбулася Перша спартакіада нотаріусів України, в якій

17 Январь 2014 Подробнее...