(0382) 65-21-95
(067) 38-39-229
Договір оренди
-
Відчуження нерухомого та рухомого майна
-
Видача дублікатів документів, що зберігаються у справах приватного нотаріуса
-
Видача свідоцтва придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів)
-
Виконавчі написи
-
Довіреність
-
Договір дарування нерухомості, земельної ділянки
-
Договір довічного утримання
-
Договір застави (іпотеки)
-
Договір оренди
-
Договір позики,позички
-
Документи для виїзду
-
Заповіт
-
Засвідчення копії
-
Згода одного с подружжя на відчуження або придбання майна
-
Морські протести
-
Надання інформації з державних реєстрів
-
Накладення заборони відчуження нерухомого майна (майнових прав), транспортних засобів
-
Підписи на банківських картках.
-
Передача заяв фізичних та юридичних осіб іншим фізичним та юридичним особам
-
Попередній договір
-
Посвідчення факту, що фізична особа є живою або перебуває в певному місці
-
Посвідчення часу пред’явлення документа
-
Спадщина
-
Шлюбний договір
Сторона фізична особа:
- Паспорт (звертаємо Вашу увагу на наявність в паспорті вклеєних фотографій при досягненні особою 25-річного або 45-річного віку);
- Ідентифікаційний номер;
- Якщо майно є спільною сумісною власністю подружжя – згода другого з подружжя на укладення договору оренди див. Згода одного з подружжя на відчуження або придбання майна.
Сторона юридична особа:
- Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи (Виписка);
- Витяг з Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців
- Статут;
- Довідка з ЄДРПОУ (видається органами статистики);
- Протокол (наказ) про призначення посадової особи, яка уповноважена за статутом діяти без довіреності;
- Якщо від імені юридичної особи діє представник, уповноважений за довіреністю – посвідчена нотаріально довіреність;
- Якщо діє від імені юридичної особи керівник філії (відділення) – додатково аналогічний перелік документів по філії (відділенню);
- Якщо укладення такого характеру договорів згідно статуту юридичної особи здійснюється зі згоди вищого органу – протокол загальних зборів вищого органу, в якому представнику юридичної особи надано згоду на укладення договору.
Договори найму або позички будівлі, іншої капітальної споруди (їх окремих частин) строком на три роки і більше, а також договори найму (оренди) транспортного засобу за участю фізичної особи підлягають обов’язковому нотаріальному посвідченню.
Посвідчення договорів найму або позички будівлі, іншої капітальної споруди (їх окремих частин) провадиться за місцезнаходженням майна або за місцем реєстрації однієї із сторін договору.
Договори про найм (оренду) або позичку транспортного засобу посвідчуються нотаріусами незалежно від місця їх реєстрації.
При посвідченні договору про найм або позичку будівель, інших споруд (їх частин), належних фізичним та юридичним особам на праві власності, нотаріус вимагає для огляду правовстановлюючий документ про належність наймодавцю (позичкодавцю) майна, що здається в найм (позичку).
На бажання сторін у тексті договору найму (позички) будівлі, іншої капітальної споруди вказуються розмір земельної ділянки, яка передається наймачеві (користувачу), та умови користування нею. На підтвердження права власності нотаріус може витребувати у наймодавця (позичкодавця) правовстановлюючий документ на земельну ділянку.
При посвідченні договору найму (оренди) або позички транспортного засобу нотаріус вимагає для огляду документ про реєстрацію транспортного засобу за фізичною чи юридичною особою (свідоцтво про реєстрацію, технічний паспорт тощо), а у випадку, коли транспортний засіб не підлягає реєстрації або коли реєстраційне посвідчення не є свідченням права власності на транспортний засіб, - документ, що підтверджує набуття наймодавцем права власності на нього (договори тощо).
Договори піднайму або договір позички майна, яке є предметом укладеного договору позички, посвідчуються нотаріусами за наявності згоди наймодавця (позичкодавця) про передачу майна в піднайм (наступну позичку).
Строк дії договору піднайму (наступної позички) не може перевищувати строку договору найму (позички).