м. Хмельницький, вул. Свободи, 48 тел.
(0382) 65-21-95
(067) 38-39-229

Документи для виїзду

Послуги

Згода батьків на виїзд дитини за кордон.

1. Паспорт того з батьків, який дає згоду (якщо згоду дають обидва з батьків - паспорти обох батьків);
2. Ідентифікаційний номер того з батьків, який дає згоду (якщо згоду дають обидва - ідентифікаційні номери обох батьків);
3. Свідоцтво про народження дитини.
Для оформлення згоди батьків на виїзд дитини за кордон нотаріусу необхідно надати інформацію в усній формі про період поїздки, країну, куди їде дитина, мету поїздки, про особу, яка супроводжує дитину.
Зобов’язання (гарантії) матеріального забезпечення осіб, які виїжджають, для отримання візи.
1. Паспорт особи, яка бере зобов'язання (гарантії) по матеріальному забезпеченню особи, яка виїжджає;
2. Ідентифікаційний номер особи, яка бере на себе зобов'язання (гарантії) по матеріальному забезпеченню особи, яка виїжджає.
Для оформлення зобов’язання (гарантії) по матеріальному забезпеченню нотаріусу необхідно надати інформацію в усній формі про ПІБ особи, яка виїжджає за кордон, період поїздки, країну, куди виїжджає особа.
Заява на видачу проїзного документа дитини.
1. Паспорт того з батьків, від імені якого робиться заява (якщо заява від імені обох батьків – обидва паспорти);
2. Ідентифікаційний номер того з батьків, від імені якого робиться заява (якщо заява робиться від імені обох батьків – ідентифікаційні номери обох батьків);

Для оформлення заяви батьків на видачу проїзного документа дитини нотаріусу необхідно надати інформацію в усній формі про ПІБ дитини, дату народження, місце проживання, телефон, навчальний заклад дитини.

Скачати